Banesë - Zyre në qendër afër Katedrales

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aplus Sot 21:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohet me qira banesa me dy dhoma ose njesi pune e përshtatshme për veprimtari afariste apo zyrë (kati III), me sipërfaqe prej 56 m2.
Banesa e saporinovuar me nxemie nga ngrohtorja e qytetit. Ndodhet në qndër të Prishtinës, afër katedrales dhe Fellinit. Cmimi i qiras 300 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim