Hapsirë Afariste - Zyre 285m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

900 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 285 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në Qendër afër ambasadës së Zvicrës.
Zyrja ndodhet në katin gjysëm bodrum dhe ka qasje direkt nga rruga.
Zyrja ka 1 Hapsirë të Madhe, 5 Dhoma Pune, 2 WC dhe 2 Depo.
Hapsira është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme si: Call Center, Ordinancë, Zyre etj.

ID e shpalljes: 20142

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim