Hapsirë Afariste - Zyre 400m2 me qira në qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Hapsirë Afariste - Zyre 400m2 me qira në qendër.

Zyrja gjendet në rrugen Nazim Gafurri, afer hamburger ABA dhe Meridian Express.
Zyrja ndodhet në dy kate, kati 1-rë dhe i 2-të si dhe mund të lëshohen ndaras nga 200m2. Zyrja ka gjithsej 10-të hapsira pune, 3 WC, 1 parahyrje dhe 1 dhomë të serverit.
Zyrja gjithashtu posedon sistemin e ngrohjes/ftohjes me klimë dhe ka ndricim të lartë natyral.
Hapsira është e pershtatshme per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Ordinancë, Call Center, Sallon, programim etj.

ID e shpalljes: 20182

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim