Lokal 240+30m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 240 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali ka gjithsej 240m2 + 30m2 terasë dhe gjendet në Qendër mbrapa Hotel Siriusit, afër Kolegjit Fama. Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka ndricim natyral dhe ngrohje qëndrore me rrymë.
Lokali ka një hapsirë të madhe ku mund të bëhen ndarje sipas kërkesës, 1 WC dhe 1 Terasë 30m2.
Lokali ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 40105

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim