Lokal 310m2 me qira te Rruga B

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 100 EUR / muaj

Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 310 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokal 310m2 me qira te "Rruga B" saktesisht ne pjesen Qendrore te qytetit, lokali eshte shume i favorshem per veprimtari te shumta sic jane: call center, zyre programuese, ordinance, marketing etj
Per momentin eshte i ndare ne disa njesi (mund te pershtatet sipas kerkeses tuaj) dhe ka pamje ne te trija anet nga pllatoja dhe nga rruga kryesore e Rruges B. Pozita dhe frekuentimi i dendur jane ato qe i mundesojne te bie ne sy lokali
Posedon 2 nyje sanitare, dhe ngrohje qendrore nga qyteti
R181
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim