Lokal me qera ne Dragodan 140m2 afer Rrethit Ismet

Jepet me qera nga: Capital City Sot 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokal me qera ne Dragodan 140m2 afer Rrethit Ismetit

Leshohet lokali me qera ne lagjen Dragodan.
Lokali eshte i madh 140 m2.
Gjendet ne katin e 2(dyte) me pamje nga rruga kryesore.
Eshte afer ambasades amerikane dhe rrethit te Ismetit.
Qmimi:600E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim