Objekt afarist 1000m2, me Qira në Pejton

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekt afarist 1000m2, me Qira në Pejton.

Objekt afarsit 1000m2 me qira në lagjën Pejton.
Objekti ka gjithsej 4 kate gjithashtu bodrumin, garazhë për 3 vetura si dhe oborr privat.
Momentalisht janë të ndarë 18 dhoma pune të cilat janë me madhësi të ndryshme, depo, dhomë për server, arkiva etj. Ka mundësi për ndryshime të hapsirave sipas kërkesës nga qiramarrësi.

ID e shpalljes: 50013

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim