Objekt Afarist 360m2 me qira te Qafa.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

3 000 EUR / muaj

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 360 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Objekti gjendet te Qafa në rrugën UÇK, përballë pomës së benzinës.
Objekti ka gjithsej 4 kate nga 90m2, duke përfshirë lokalin dhe 3 kate tjera. Secili kat posedon nga 3 Hapsira Pune, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.
Objekti momentalisht është i lëshuar me qira për banim, por në rast të ndonjë kërkese, pronari është i gatshëm të investoj dhe ti ofroj kushtet për objekt afarist. Objekti ka pamje nga rruga kryesore dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Ambasadë, Administratë, Zyre etj.

ID e shpalljes: 50047

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim