Ofrohen dy zyre me qera ne Arberi(Dragodan)

Jepet me qera nga: Campus Dje 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohen per #qera lokali ne Dragodan

_
47 m² - 250€, i negociueshem per kliente afatgjate

_
Ofrohet per qera lokali ne rrugen kryesore ne Dragodan. Gjenden ne katin perdhese ne nje kopmpleks te ri 6 katesh i cili ka 2 kate me lokale dhe te tjerat per banim.
Lokalet jane pothuajse te reja dhe shume te pasterta.
Gjithashtu ekziston edhe mundesia e bashkimit te te dy hapesirave, ngase ne nje periudhe te shkurte kohore lirohet edhe lokali tjeter me hapesire prej 37m², te dy lokalet gjendet prane njeri tjetrit me mundesin e krijimit te nje hapesire te vetem.
Lokalet jane shume te pershtatshme per zyre, ordinance, rrobaqepsi apo edhe veprimtari te tjera.

_
✆+ 383 (49) 755 554

✉ e-mail : agjensionicampus@gmail.com

"Campus Patundshmeri"
rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim