Ofrohet objekti afarist 520m2+300m2 ne Tophane!DE

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 000 EUR / muaj

Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 820 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet Objekt Afarist 520m2 me qira ne "Tophane" ne nje pozite mjaft te favorshme
Objekti eshte i ndare ne disa njesi me knauf dhe xhama, posedon dy kate me ndarje zyre
Hapesirat e ndata kati perdhese me 260m2 ndersa kati pare 260m2 tjera ne total per zhvillim veprimtarie ka 520m2 ne bodum jane edhe 300m2 shtese qe jane ne dispozicion gjithashtu.Mund te leshohet komplet objekti prej 820m2 por edhe vetem kat per kat
Posedon kamera dhe sistem sigurie perqark objektit per te ju ofruar juve dhe punetoreve sigurine dhe komoditetin e duhur
Cmimi per katin perdhes 2200 euro per katin e pare 1800 euro per bodrum 1000 euro
Kodi:2921
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim