Ofrohet Zyre me Qera ne Qender te Prishtines !DELT

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 145 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira zyra afariste ne qender te qytetit me metrazh prej 145m².Lokali ndodhet ne katin e 3 te kompleksit afarist dhe perfshin:
●4 njesi pune
●Mini-kuzhine
●Wc
Zyrat kane ngrohje qendrore me kallda vetanake,klima,mirembajtje te objektit.

Kodi: 1272
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim