Ofrohet zyre me qira ne Qender !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: Qender (te 3 sheshirat)
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet banesa 50m2 per #zyre me qira ne Qender (te ProCredit Banka)

Banesa gjindet ne katin e 1, posedon nje njesi pune, kuzhin dhe banjo. Vlen te ceket se banesa ka edhe nxemjen qendrore me termokos. Çmimi 250€ + depoziti (nje qera avans)

Kodi: 1221
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim