"VR REAL ESTATE" LOKAL ME QERA BREGU I DIELLIT

Jepet me qera nga: gazmend rexhepi Sot 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohet lokali me qera në Prishtinë, lagje : Bregu i Diellit ( te banesa e standardit), sipërfaqe 48 m2, kati përdhes.
Lokali posedon kuzhinë dhe banjo.
Cmimi 300 euro
Tel : 044 453 590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim