"VR REAL ESTATE" LOKAL ME QERA LAGJE ULPIANA

Jepet me qera nga: gazmend rexhepi Dje 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohet me qira lokali në lagjen Ulpiana përballë Albi Market në Prishtinë.
Lokali me sipërfaqe 55m² është në katin e I-rë.
Posedon: një njësi dhe banjo.
Tel : 044 453 590
Çmimi: 800€ (I diskutueshëm)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim