Zyra 35m2 me qira ne Pejton

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Sot 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Qender saktesisht ne Pejton
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyra 35m2 me qira ne Pejton zona qendrore e qytetit te Prishtines, zyra ndodhet ne katin e pare posedon hyrje te veçante ndersa ka kete organizim: Hapesire pritese te hapur, banjo dhe ballkon. Eshte mjaft mire e organizuar e sidomos per noteri, avokatur, zyre marketingu, programim etj. Ndodhet ne nje rruge me qarkullim mjaft te madh dhe te dendur

"Rozi"
R390
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim