Zyra 74m2 Duplex ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: Qender prane Filharmonise se Kosoves
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyra 74m2 Duplex me qira ne Qender saktesisht ne pjesen prane Filharmonise se Kosoves, zyra ndodhet ne katet 3 dhe 4, posedon 2 njesia me te medha, nje me te vogel, banjo dhe ballkon. Banesa eshte ideale per zhvillimin e veprimtarive siç jane: programim, studio projektuese, dizajn etj. Ka ndriçim te mire gjate gjithe kohes dhe te pa penguar. Qiramarresi obligohet te paguaj tatimin

BWQZ 97
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim