Zyra afariste 900m2 me qira afer sheshit!DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qender afer sheshit
Sipërfaqe: 900 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet objekti afarist 900m2ne Qender te qytetit.Ndodhet ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta sidomos e pershtatshme per banke,kompani sigurimesh,programera,call center,kompani e sigurimeve.Objekti posedon 5 kate si dhe ka hollin prites ose per organizim eventesh, kati i pare eshte i ndare ne 1.5 njesi,posedon 10 wc,depo,byfe per ushqim, ka bodrumin per shfrytezim te Kasafortave bankare, posedon siguri te larte me kamera gjithandej, ngrohje termike,klime, internet softwerik, dimrit ka edhe ngrohje nga qyteti me termokos per hargjime me te vogla, posedon hapsire te jashtme per parking te shtate veturave si dhe garazhen nentokesore.
. Cmimi me marreveshje

Kodi: 2994
Kontakti:044 556 777---049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim