Zyre 46m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet afër ambulantës në Ulpianë . Zyrja ndodhet në katin e 1-rë dhe ka pamje nga rruga kryesore. Zyrja posedon kondicioner dhe është e pershtatshme për veprimtari të ndryshme afariste si: Avokatur, ordinancë etj.

ID e shpalljes: 20187

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim