Zyre 64 m2 me qira te Qafa.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet te Qafa në rrugën UÇK afër “De Facto”.
Zyrja ndodhet në katin e IV-të.
Zyrja ka gjithsej 3 Hapsira Pune, 1 Banjo, 1 WC dhe një Ballkon.
Banesa është tërësisht e renovuar, me laminat, dyer dhe dritare, roleta automatike, ngrohje qëndrore nën dysheme etj.
Ka një pamje shumë të mirë dhe ndricim të mjaftueshëm.

ID e shpalljes: 20110

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim