Zyre 64m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 64m2 me qira në Qendër.

Zyrja gjendjet në Qendër në rr. Rexhep Luci afër Sach Pizza.
Zyrja ndodhet në katin e 3-të dhe ka pamje në të dy anet. Zyrja ka gjithsej 3 hapsira pune (njëra me kuzhinë) , 1 banjo dhe 2 ballkona. Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e pershtatshme për veprimtari të ndryshme si: Zyre programimi, avokatur, auditim, administratë etj.

ID e shpalljes: 20184

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim