Zyre 65m2 me qira ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Sot 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Qender, prane 3 sheshirave
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 65m2 me qira ne Qender saktesisht shume prane Katedrales afer 3 Sheshirave, zona qender prane shkolles fillore Faik Konica, banesa lokalizohet ne katin e 1 (ndertim i vjeter), ndersa ka kete renditje: Dhome pune, Dhome tjeter pune, kuzhine me tryezari (te ndare), banjo, depo dhe ballkon me mundesi shume te mire reklame
Shume e pershtatshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme, si zyre ofiqarie, zyre noterie, zyre projektuese, zyre avokature, etj. Banesa ka ngrohje qendrore prej qytetit dhe si e tille minimizon shpenzimet, ofrohet nga data 1 Korrik 2019
R143
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim