Zyre 70m2 me qira ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Rozi Dje 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

380 EUR / muaj

Adresa: Qender te Restorant Pishat
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre 70m2 me qira ne "Qender" saktesisht shume afer me Restorant Pishat, banesa ndodhet ne katin e dyte (ndertim i vjeter), ndersa eshte shume e favorshme per zhvillimin e veprimtarive: avokature, noteri, konsulenc, dizajn, programim etj. Banesa ka pamje nga rruga kryesore dhe ofrohet per afatgjate. Ka kete renditje: 2 Hapsira pune, Kuzhine (te ndare), banjo dhe 2 ballkona. Siperfaqe te perllogaritur netto. Me rastin e dakordances te gjitha mobiljet largohen
R425
"Rozi"
Informata me shume:
+38349411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim