Zyre me qira ne qender te qytetit 145m2!DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qender
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira zyra afariste ne qender te qytetit me metrazh prej 145m².Lokali ndodhet ne katin e 3 te kompleksit afarist dhe perfshin:
●4 njesi pune
●Mini-kuzhine
●Wc
Zyrat kane ngrohje qendrore me kallda vetanake,klima,mirembajtje te objektit.
Çmimi:500€
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim