Zyre moderne 179m2 me qira ne qender!DELTA

Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 179 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet më qira objekti afarist/zyre administrative, e cila gjendet ne nje lokacion mjaft atraktiv në qender të qytetit, afer shkolles fillore “Meto Bajraktari”.Z
yra eshte me dy nivele e rinovuar ne teresi dhe me invertar te gatshem per fillimin e biznesit.
Posedon 4 njesi pune,2 nyje sanitare,vend per parkimin e vetures.KODI:1205
Cmimi sipas marreveshjes.
Kontakti:044 556 777---049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim