(QIRA) BANESË Komode në Qendër të Sllovenia Sport

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: KOSOVA REAL ESTATE 13 Korr 19:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qendër të Sllovenija Sporti
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet BANESA komode me Qira në Qendër të Sllovenia Sport afër Hotel Siriusit Rr. Tringë Smajli. Kati i 6-të. Sipërfaqja (110m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 3 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- 2 Ballkona

E mobiluar komplet, ngrohje qëndrore me rrymë, ashensor funksional me kartelë, mirëmbajtje.

- Çmimi 400 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim