A312 Banese me qira te Mati 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 21:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Mati 1, afer super Vives, te Btp Holding. Banesa ka rreth 90 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
2 Ballkona
Koridor
Shpajz

Qmimi: 350 Euro
A312

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim