B178 Banese me qira te Rruga B

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 20:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne te Rruga B, afer banesave te Standardit, te banesat e Fitores. Banesa ka 67 m2 dhe gjendet 6-te me lift.

Lirohet me 1 shtator

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 180 Euro
B178

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim