B205 Banesë me qira në Dardani,rest. Dubrovniku

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 21:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në Dardani tek kurrizi, përball Restaurant Dubrovniku mbi minimarket Valoni dhe barnatores.
Banesa gjendet në katin e dytë me lift dhe ka sipërfaqe prej 70 m2.
Ka nxemje qëndrore me termokos dhe është e mobiluar!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:270 euro i diskutueshëm
B205

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim