B233 Banesë me qira në Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 21:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në Bregun e Diellit, te banesat e kuqe afër shkollës fillore “ Ismail Qemajli”. Banesa gjendet në katin e 3-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 60 m2.Ka nxehmje qëndrore me termokos!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma(njësi) gjumi
Ballkon
Koridor
Banjo

Qmimi:220 euro
B233

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim