B240 Banesë me qira në Lagjen e spitalit 3 dhomshe

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 04:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në Lagjen e Spitalit, afër Vellezerve Asllani.
Banesa gjendet në katin e 4-të me 2 lifta dhe ka sipërfaqe prej 90 m2. Eshtë e gjitha e mobiluar me mobilje të reja!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor
Garazh

Qmimi:300 euro
B240

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim