B244 Banesë me qira në Bregun e Diellit,zyre&banim

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 04:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira e përshtatshme për zyre ose banim, në Bregun e Diellit në afërsi të Refreshit, Rrugës B.
Banesa gjendet në katin përdhes me sipërfaqe prej 62 m2, dhe është e renovuar!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi për banim:300 euro
Qmimi për zyre:400 euro
B244

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim