B245 Banesë me qira në Qendër, te katedralja

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 04:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në Qendër afër katedrales dhe Fellinit.
Banesa është e përshtatshme si për zyre ashtu edhe banim, e sapo rinovuar, me dyer të reja.
Ka nxehmje qëndrore me termokos, kati i 3-të pa lift dhe sipërfaqe prej 56 m2.

Posedon:

Sallon
Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:300 euro
B245

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim