B26 Banese me qira te Mati 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 21:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Mati 1, te banesat e capav. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
B26

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim