B286 Banesë me qira pa moblje,Lagjia e Muhaxherve

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 21:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira pa mobilje në Lagjen e Muhaxherëve tek Pozhegu Brothers.
Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 56 m2.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:200 euro
B286

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim