B337 Super banese me qira ne Shesh

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni UNION Sot 21:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Shesh. Banesa ka 50 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te pa lift.

Posedon:

Dhome gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro
B337

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim