B62 Banes me qera Breg Diellit afer Royall Mallit

Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Sot 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu Diellit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Bredun e Diellit afer Royall Mallit

►Kodi : B62

►Renditja: Sallon , kuzhine , 1 dhome gjumi , banjo , koridor , banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim,
►Siperfaqja: 65m2

►Qmimi : 250euro + depozit

► Kontakt :
+383 49 117 118
+383 44 117 118
Viber & Whatsapp
www.agjensionidemiri.com
agjensionidemiri@gmail.com
https://www.facebook.com/demirirealestate/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim