Banes luksoze me Qira ne Arberi/Dragodan 450 €

Jepet me qera nga: Premium Patundshmeri Sot 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi/Dragodan
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa me qira ne Arberi/Dragodan përballë Ambasadës së Amerikës.
Banesa ka kete renditje:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine e ndame
-Banjo,koridor,depo
-2 ballkona.
Komplet e mobiluar me mobilje te reja dhe luksoze.

Çmimi : 450 €/muaj (I panegociueshem).
Me depozit (tri qiraja).

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim