BANES me QERA ne RRUGEN B

Jepet me qera nga: Akomodimi Sot 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: RRuga B
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banesa me qera ne rrugen B, eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira banimi,gjendet ne katin e 2, ndertimi i ri, uje 24 H, hapsir per parking, leshohet per heren e pare me qera . Cmimi 270 euro .
Banesa eshte
me kete renditje :
- Sallon
- 2 Dhoma Gjumi
- Ballkon
- 1 Banjo
Agjensioni Për Patundshmëri ‘’Akomodimi”
Për të shikuar me shumë ofertat tona :
FACEBOOK : Akomodimi-Patundshmëri Dhe Shërbime Juridike
Tel. +377 44 916 900 viber
049 178 886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim