Banes me qera ne ulpian per zyre

Jepet me qera nga: lirza 13 Qer 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
banesa posedon:
1 sallon
1 kuzhin
1 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
banesa gjindet ne ulpian mrapa butikut arsenal lshohet per zyre dhe per banim qmimi 300 euro

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386 ( 49) 545 181 viber
+377 ( 44) 374 331 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim