Banes me qira ne Ulpian afer furres Graniti

Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Sot 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Tek Furra Graniti
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Ulpian afer furres Graniti 

►Kodi : U30

►Renditja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo koridor, trapezari , nxemje qendrore , kati 3 pa lift , e mobiluar ne teresi, nxemje qendrore , dera e hymjes te bllokut me qip, dmth kan qasje vetem banoret bllokut shihet edhe ne foto , lagje e qete per banim,  parkun e fontanes afer, Interexin afer, Maxi market afer,  furra dhe fast food shum afer

►Siperfaqja : 55m2

►Qmimi : 240euro + depozit , ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet (Uje , rryme, mbeturina, mirembajtja) , qiramarresi ne shpenzime do paguaj vetem nxemjet Termokos gjat dimrit. Jepet per periudhe afategjate

► Kontakt :

+383 49 117 118

+383 44 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

agjensionidemiri@gmail.com

https://www.facebook.com/demirirealestate/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim