Banes me qira

Jepet me qera nga: Ibra Sot 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne Prishtine ne Breg te Diellit, mbi Restaurant GIZI, mbrapa konvikteve te studenteve. Banesa ka: sallon, kuzhin, trapezari-paradhome, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy terasa dhe nje shpajz. Eshte lagje shume e qete dhe e qasshme leht me te gjitha pjeset e qytetit- ka shume afer shkollen Ismail Qemali, kopshtin per femije, statcionin e autobuseve, qendren tregetare, parking te mjaftueshem per vetur, ka ngrohje qendrore. E mobiluar. ÇMIMI 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim