BANESA ME QIRA MBRAPA ROYALL MALL-it

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR Dje 14:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga b
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira mbrapa Rojall Mallit ,banesa posedon :

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR

--------------------------------------------------------------------

rojalli,rruga b,mati 1,lagje te spitalit,lagje spitalit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim