Banesa me qira ne Arbri-Dragodan tek TREGTIA, perb

Jepet me qera nga: meti 16 Maj 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBERI-DRAGODAN
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Arbri-Dragodan tek TREGTIA, perball Meridianit, eshte ne katin e 6-t, me 80m2, (dhoma e fjetjes vjen e re si dhe dhoma tjera mobilohet sipas kerkeses) si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2 dhoma te gjumit,
-banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim