BANESA ME QIRA NE DARDANI (gasonjerk)

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR 22 Gush 08:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa -gasioniere me qira ne Dardani te Bill Clintoni banesa gjindet ne katin e 3 dhe posedon:

-Dhome dite
-kuzhine
-koridor
-banjo
-ballkonPer me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim