BANESA ME QIRA NE DARDANI

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR 23 Gush 18:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dardani te Bashkesia e Trete Lokale,banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon


Banesa eshte e renovuar dhe mobiluar kompletPer me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim