BANESA ME QIRA NE DRAGODAN ARBERI

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR Dje 17:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dragodan-Arberi banesat e Tresgtise perballe Komunes se re ,banesa gjindet ne katin e trete dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30


Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim