BANESA ME QIRA NE MAHALLE TE MUHAXHERVE

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR Dje 18:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mahalle te Muhaxherve
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Muhagjerve te hotel Afa dhe posedon :

-Sallon kuzhine
-nje dhome gjumi
-koridor
- banjo
-ballkon


Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook::Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim