BANESA ME QIRA NE PEJTON

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni STAR 23 Gush 18:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Pejton afer shkolles Faik Konica banesa posedon:

-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon


Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim