BANESA ME QIRA NE TOPHANE

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DRENI Dje 13:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Tophane ,banesa gjindet ne katin e 2 dhe posedon

-Dhome dite
-kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
-parking

Ne qmim perfshihen te gjitha fakturat perveq asaj te rrymes
Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim