Banesa me qira Pa Mobile në Lagjien e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Aplus Dje 21:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesat gjenden në lagjen e spitalit afër EULEX-it,kompleksi Vllezerit Asllani. Janë të madhësisë së ndryshme 60m2 (1 dhomë gjumi) , 80 m2 (2 dhoma gjumi) dhe 100 m2 (3 dhoma gjumi). BANESAT JANË TË PA MOBILUARA. Kemi prej katit te parë (1) deri në katin e shtatë (7). Qmimi i qërasë nga 250 deri në 300 euro, varësisht prej katit dhe madhësisë së banesës.


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim